Wsparcie UE

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Nazwa operacji: KMI Soda System- ekologiczne i bezinwazyjne oczyszczanie powierzchni, w tym zabytków i towarzyszącej infrastruktury Główny cel operacji: otworzenie działalności gospodarczej, która zajmować się będzie szerokorozumianym oczyszczaniem powierzchni metodą obróbki strumieniowo-ściernej wodorowęglanem sodu tj. sodowanie. Planowane wyniki operacji: ugruntowanie silnej pozycji na rynku w branży oczyszczania powierzchni. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Dlaczego my?

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ? POWODÓW JEST WIELE:

  • Jesteśmy specjalistami w dziedzinie renowacji domów drewnianych- sprawdź opinie naszych klientów
  • Jesteśmy rzetelni i sumienni- jako jedyni na rynku udzielamy gwarancji na wykonane przez nas usługi
  • Jesteśmy profesjonalistami- nasze usługi świadczymy wykorzystując najlepsze dostępne na rynku maszyny
  • Jesteśmy elastyczni i komunikatywni- dostosowujemy się do potrzeb i wymagań każdego klienta
  • Jesteśmy przewidywalni- nasze usługi są ubezpieczone
  • Jesteśmy wydajni i skuteczni- kompleksowa renowacja od oczyszczania do impregnacji nie potrwa dłużej niż tydzień
  • Nie boimy się wyzwań- wykonamy renowację Twojego drewnianego domu nawet na samym szczycie góry

Renowacje domów drewnianych/domów z bali przeprowadzamy kompleksowo- od oczyszczania po impregnację. Profesjonalne doradztwo w zakresie oczyszczania (piaskowanie i sodowanie), impregnacji i doboru najlepszych środków zabezpieczających stricte dla Twojego drewnianego domu.

Oczyścimy (piaskowanie niskociśnieniowe, sodowanie) każdą drewnianą powierzchnię. Wykonując renowację domów drewnianych bardzo często oczyszczamy również drewniane tarasy i parapety. Specjalizujemy się również w renowacji (sodowanie, szlifowanie, wytrawianie chemiczne, impregnacja i malowanie) drewnianych framug/ram okiennych. Zabezpieczamy drewniane tarasy poprzez ich olejowanie. Zabezpieczymy każdą drewnianą powierzchnię. W przypadku renowacji i impregnacji drewnianych zabytków współpracujemy z konserwatorem zabytków.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I POSTAW NA SPRAWDZONĄ EKIPĘ!

KMI Pro System – Twój Partner w renowacji domów drewnianych

Naszą specjalnością jest sodowanie i piaskowanie niskociśnieniowe drewnianych domów, karczm, kościołów i wszystkich innych obiektów z drewna. Przeprowadzamy kompleksową renowację- od oczyszczania po impregnację. Wykonujemy również renowacje drewnianych tarasów i framug/ram okiennych. Specjaliści od renowacji drewna to my!

 

Jeśli zamierzasz przeprowadzić renowację domu z bali, drewnianej elewacji, tarasu czy jakiegokolwiek obiektu drewnianego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas, a my udzielimy profesjonalnej porady i przygotujemy darmową wycenę. Chcesz sprawdzić skuteczność naszej usługi? Przyjedziemy wykonać próbę oczyszczania.

Wycena

Prześlij nam zapytanie wraz ze zdjęciem i lokalizacją.
Bezpłatną wycenę otrzymasz w ciągu 24h.
Zapewniamy szybki termin realizacji!
Działamy na terenie całej Polski i Europy.