Renowacja drewnianej elewacji

DREWNIANY DOM NIEZALEŻNIE OD LOKALIZACJI, TECHNOLOGII WYKONANIA ORAZ UŻYTEGO DREWNA KONSTRUKCYJNEGO WYMAGAĆ Z CZASEM BĘDZIE ODŚWIEŻENIA I RENOWACJI ZEWNĘTRZNEJ ELEWACJI NARAŻONEJ NA DEGRADACYJNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Jeżeli mieszkasz w domu z drewna to z pewnością wiesz, że drewniana elewacja niezależnie od lokalizacji, technologii wykonania, jakości powłoki zabezpieczającej oraz użytego drewna konstrukcyjnego wymagać z czasem będzie odświeżenia i konserwacji lub kompleksowej renowacji w przypadku głębszych wtrąceń biokorozji drewna, bądź nadmiernego zużycia powłoki ochronnej.

 

Jeśli zamierzasz odświeżyć drewniany dom, elewację, kościół czy karczmę, a nie wiesz jak to zrobić lub nie dysponujesz odpowiednim sprzętem, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź napisz do nas bezpośrednio poprzez arkusz kontaktowy na naszej stronie internetowej, a my udzielimy darmowej porady i zaproponujemy najlepszą możliwą opcję renowacji Twojego domu z drewna.

Oferujemy kompleksowe doradztwo w szerokorozumianym temacie renowacji drewnianych domów i elewacji- od oczyszczania po hydrodynamiczną impregnację i malowanie. Jeśli już teraz chcesz dowiedzieć się więcej o temacie renowacji drewnianych domów i elewacji zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga firmowego poświęconego w całości tematowi konserwacji domów z drewna, zarówno na zewnątrz, jak i w ich wnętrzu.

Przeprowadzamy kompleksową renowację drewnianych domów i elewacji dostosowaną bezpośrednio do Twoich potrzeb:

– piaskowanie niskociśnieniowe drewna,

– sodowanie drewna,

– szlifowanie drewna,

– mycie niskociśnieniowe ciepłą wodą,

– hydrodynamiczna impregnacja i malowanie natryskowe,

– zabezpieczenie przeciwpożarowe drewna (zew. i wew.)

– kitowanie (uszczelnianie) bali.

Wykonujemy również renowację wnętrz domów z drewna, renowację drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej, a także maszynową renowację drewnianych tarasów.

Chcesz sprawdzić skuteczność naszych usług oraz nasze doświadczenie? Bez dodatkowych kosztów przyjedziemy wykonać wstępną próbę oczyszczania i test naszego parku maszyn.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I POSTAW NA SPRAWDZONĄ EKIPĘ!

KMI Pro System- Twój Partner w renowacji domów drewnianych

Naszą specjalnością jest sodowanie, piaskowanie niskociśnieniowe, szlifowanie i mycie drewnianych domów, karczm, kościołów oraz wszystkich innych obiektów z drewna. Przeprowadzamy kompleksową renowację- od oczyszczania po impregnację i malowanie. Wykonujemy również renowacje drewnianych tarasów i stolarki okiennej. Specjaliści od renowacji drewna to my!

Jeśli zamierzasz przeprowadzić renowację domu z bali, drewnianej elewacji, tarasu czy jakiegokolwiek obiektu drewnianego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas, a my udzielimy profesjonalnej porady i przygotujemy darmową wycenę. Chcesz sprawdzić skuteczność naszych usług oraz nasze doświadczenie? Przyjedziemy wykonać próbę oczyszczania Twojego domu.

Wycena

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.
Do zapytania dołącz zdjęcia budynku z każdej jego strony.
Jeśli dysponujesz projektem domu, dołącz do zapytania rzuty elewacji z wymiarami.
Podaj lokalizację i zostaw swój numer telefonu w razie dodatkowych pytań.
Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak będziemy mogli.
Zapewniamy szybki termin realizacji!
Działamy na terenie całej Polski i Europy.