Wsparcie UE

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Nazwa operacji: KMI Soda System- ekologiczne i bezinwazyjne oczyszczanie powierzchni, w tym zabytków i towarzyszącej infrastruktury Główny cel operacji: otworzenie działalności gospodarczej, która zajmować się będzie szerokorozumianym oczyszczaniem powierzchni metodą obróbki strumieniowo-ściernej wodorowęglanem sodu tj. sodowanie. Planowane wyniki operacji: ugruntowanie silnej pozycji na rynku w branży oczyszczania powierzchni. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

NADAJ CEGLANEJ ŚCIANIE INDUSTRIALNY CHARAKTER

Dla zbitych tynków:
+ piaskowanie
+ fugowanie
+ impregnacja:

  • elewacji z cegły, kamienia, piaskowca i klinkieru
  • kamiennych murów i ogrodzeń
  • ceglanych kościołów i towarzyszącej infrastruktury
  • Uszkodzony tynk na elewacji ceglanego budynku znacząco wpływa na jego wygląd i stan techniczny. Nadaj ceglanej ścianie industrialny charakter. Nowoczesny design elewacji budynku i ogrodzenia.
  • Dostępna przez nas technologia pozwala całkowicie usunąć pozostałości zbitego wcześniej tynku, odsłaniając czystą i naturalną ceglaną elewacje, bez uszkodzenia jej powierzchni. Piaskowanie niskociśnieniowe sprawdza się również w oczyszczaniu pomalowanej elewacji przywracając jej pierwotną barwę. Usuwamy także niechciane graffiti i murale.
NADAJ CEGLANEJ ŚCIANIE INDUSTRIALNY CHARAKTER
NADAJ CEGLANEJ ŚCIANIE INDUSTRIALNY CHARAKTER
  • Oczyścimy każdą ceglaną i kamienną powierzchnie. Realizujemy prace na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.
  • Przeprowadzamy kompleksową renowację elewacji i ogrodzeń, łącznie z uzupełnianiem ubytków fugi i impregnowaniem.
  • Współpracujemy z konserwatorem zabytków.
NADAJ CEGLANEJ ŚCIANIE INDUSTRIALNY CHARAKTER

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I NADAJ
INDUSTRIALNY DESIGN CEGLANEJ ELEWACJI

Jeśli zamierzasz przeprowadzić renowację ceglanej elewacji, kamiennego muru czy jakiegokolwiek obiektu z kamienia, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas, a my udzielimy profesjonalnej porady i przygotujemy darmową wycenę. Chcesz sprawdzić skuteczność naszej usługi? Przyjedziemy wykonać próbę oczyszczania.

Wycena

Prześlij nam zapytanie wraz ze zdjęciem i lokalizacją.
Bezpłatną wycenę otrzymasz w ciągu 24h.
Zapewniamy szybki termin realizacji!
Działamy na terenie całej Polski i Europy.