Szlifowanie i malowanie drewnianych wnętrz

SZLIFOWANIE SKUTECZNIE SPRAWDZA SIĘ W USUWANIU CIEMNYCH PRZEBARWIEŃ ORAZ ZŻÓŁKNIĘTEGO DREWNA. PRZYGOTOWUJE DREWNO DO IMPREGNACJI I MALOWANIA NADAJĄC MU RÓWNOMIERNĄ I GŁADKĄ STRUKTURĘ

Szlifowanie jest najlepszą dostępną metodą stosowaną w renowacji wnętrz drewnianych domów. Całkowicie pozwala usunąć wszystkie defekty drewna spowodowane naturalnymi procesami jego starzenia oraz czynnikami degradacyjnymi. Szlifowanie skutecznie sprawdza się również w usuwaniu starych powłok ochronno-dekoracyjnych oraz wszelkich nierówności i przetarć. Szlifowaniu poddaje się także nowo wybudowane domy z drewna w celu uzyskania gładkiej i pozbawionej wtrąceń powierzchni oraz przygotowania drewna do impregnacji i malowania. W przypadku odświeżenia i zmiany koloru wnętrza, prace również należy rozpocząć od szlifowania całej powierzchni, do momentu uzyskania naturalnego koloru drewna. Takie podejście pozwoli zmaksymalizować oczekiwany efekt, zarówno pod względem kolorystycznym podczas malowania jak i wytrzymałościowym samej powłoki ochronno-dekoracyjnej.

W przypadku renowacji i malowania zamieszkałych domów z drewna, wnętrza impregnuje i maluje się z reguły ręcznie. W zależności od nakładanego produktu i oczekiwanego efektu głównie stosuje się pędzle lub wałki (w szczególności z krótkim włosiem), ale także gąbkę lub ściereczkę/szmatkę. Z kolei, w przypadku nowo wybudowanych i nie wykończonych domów z drewna malowanie realizuje się przede wszystkim metodę natryskową. Coraz bardziej popularną i docenianą metodą aplikacji produktów do ochrony i dekoracji drewna również wewnątrz staje się metoda bezpowietrznego natrysku hydrodynamicznego.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I POSTAW NA SPRAWDZONĄ EKIPĘ!

KMI Pro System- Twój Partner w renowacji domów drewnianych

Naszą specjalnością jest sodowanie, piaskowanie niskociśnieniowe, szlifowanie i mycie drewnianych domów, karczm, kościołów oraz wszystkich innych obiektów z drewna. Przeprowadzamy kompleksową renowację- od oczyszczania po impregnację i malowanie. Wykonujemy również renowacje drewnianych tarasów i stolarki okiennej. Specjaliści od renowacji drewna to my!

Jeśli zamierzasz przeprowadzić renowację domu z bali, drewnianej elewacji, tarasu czy jakiegokolwiek obiektu drewnianego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas, a my udzielimy profesjonalnej porady i przygotujemy darmową wycenę. Chcesz sprawdzić skuteczność naszych usług oraz nasze doświadczenie? Przyjedziemy wykonać próbę oczyszczania Twojego domu.

Wycena

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.
Do zapytania dołącz zdjęcia budynku z każdej jego strony.
Jeśli dysponujesz projektem domu, dołącz do zapytania rzuty elewacji z wymiarami.
Podaj lokalizację i zostaw swój numer telefonu w razie dodatkowych pytań.
Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak będziemy mogli.
Zapewniamy szybki termin realizacji!
Działamy na terenie całej Polski i Europy.