Wsparcie UE

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Nazwa operacji: KMI Soda System- ekologiczne i bezinwazyjne oczyszczanie powierzchni, w tym zabytków i towarzyszącej infrastruktury Główny cel operacji: otworzenie działalności gospodarczej, która zajmować się będzie szerokorozumianym oczyszczaniem powierzchni metodą obróbki strumieniowo-ściernej wodorowęglanem sodu tj. sodowanie. Planowane wyniki operacji: ugruntowanie silnej pozycji na rynku w branży oczyszczania powierzchni. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

POZBĄDŹ SIĘ NIECHCIANEGO GRAFFITI

Piaskowanie
Oczyszczanie
+ fugowanie
+ malowanie:

  • graffiti i murali z elewacji lub ogrodzenia
  • usuwamy graffiti z cegły, kamienia, piaskowca, klinkieru i szkła
  • Graffiti na elewacji lub ogrodzeniu znacząco wpływają na wygląd budynku.
  • Dostępna przez nas technologia pozwala trwale usunąć głęboko wnikniętą w strukturę materiału farbę, bez uszkodzenia powierzchni oczyszczanego materiału.
  • Usuniemy każde graffiti z ceglanej, kamiennej lub szklanej powierzchni.
Graffiti i murale
  • Przeprowadzamy kompleksowe usuwanie graffiti i murali, łącznie z uzupełnianiem ubytków fugi i odmalowaniem.
  • Współpracujemy z konserwatorem zabytków.
Graffiti i murale

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I ZAPOMNIJ O GRAFFITI!

Jeśli zamierzasz usunąć graffiti lub mural z ceglanej elewacji, kamiennego muru czy jakiegokolwiek obiektu z kamienia, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas, a my udzielimy profesjonalnej porady i przygotujemy darmową wycenę. Chcesz sprawdzić skuteczność naszej usługi? Przyjedziemy wykonać próbę oczyszczania.

Wycena

Prześlij nam zapytanie wraz ze zdjęciem i lokalizacją.
Bezpłatną wycenę otrzymasz w ciągu 24h.
Zapewniamy szybki termin realizacji!
Działamy na terenie całej Polski i Europy.