Wsparcie UE

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Nazwa operacji: KMI Soda System- ekologiczne i bezinwazyjne oczyszczanie powierzchni, w tym zabytków i towarzyszącej infrastruktury Główny cel operacji: otworzenie działalności gospodarczej, która zajmować się będzie szerokorozumianym oczyszczaniem powierzchni metodą obróbki strumieniowo-ściernej wodorowęglanem sodu tj. sodowanie. Planowane wyniki operacji: ugruntowanie silnej pozycji na rynku w branży oczyszczania powierzchni. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

ZADBAJ O DZIEDZICTWO KULTURY I SZTUKI

Sodowanie
Szkiełkowanie
Piaskowanie
+ impregnacja:

  • rzeźb z kamienia i drewna
  • pomników z kamienia i stopów różnych metali
  • zabytków i monumentów
  • Wieloletni brud, zacieki czy łuszcząca się warstwa powłoki zabezpieczającej znacząco wpływa na trwałość i żywotność rzeźby.
  • Dostępna przez nas technologia pozwala na precyzyjne oczyszczanie niskociśnieniowe najdrobniejszymi i najdelikatniejszymi ścierniwami na rynku. Oczyszczana powierzchnia powróci do oryginalnej barwy zachowując swoją pierwotną strukturę i kształt bez uszkodzeń.
ZADBAJ O DZIEDZICTWO KULTURY I SZTUKI
ZADBAJ O DZIEDZICTWO KULTURY I SZTUKI
  • Oczyścimy każdy pomnik, nawet ten najbardziej zabrudzony.
  • Przeprowadzamy kompleksową renowację pomników i rzeźb, łącznie z impregnacją i aplikacją preparatów hydrofobowych.
  • Współpracujemy z konserwatorem zabytków.
ZADBAJ O DZIEDZICTWO KULTURY I SZTUKI

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I PRZYWRÓC
DAWNY BLASK RZEŹBIE

Jeśli zamierzasz przeprowadzić renowację pomnika, rzeźby czy jakiegokolwiek monumentu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas, a my udzielimy profesjonalnej porady i przygotujemy darmową wycenę. Chcesz sprawdzić skuteczność naszej usługi? Przyjedziemy wykonać próbę oczyszczania.

Wycena

Prześlij nam zapytanie wraz ze zdjęciem i lokalizacją.
Bezpłatną wycenę otrzymasz w ciągu 24h.
Zapewniamy szybki termin realizacji!
Działamy na terenie całej Polski i Europy.