Renowacja drewnianych wnętrz

NATURALNY CHARAKTER DOMÓW DREWNIANYCH WYMUSZAĆ CZASEM MOŻE DODATKOWYCH PRAC PIELĘGNACYJNO-KONSERWUJĄCYCH, ZARÓWNO NA ZEWNĄTRZ DOMU, JAK I W JEGO WNĘTRZU

Jeżeli mieszkasz w domu z drewna to z pewnością wiesz, że wszystkie drewniane elementy konstrukcyjne wewnątrz mogą również wymagać z czasem odświeżenia i konserwacji, choćby przy zmianie koloru ścian, bądź zmiany aranżacji i wystroju. Drewno również wewnątrz domu narażone jest na czynniki destrukcyjne, z których dominującym jest promieniowanie słoneczne przenikające przez okna i pozostałe przeszklenia. Przyczynia się ono między innymi do żółknięcia drewna, co w szczególności będzie widoczne w trakcie wspomnianej powyżej zmiany aranżacji i wystroju wnętrza. Wilgoć wewnątrz domu również nie jest sprzymierzeńcem drewna, ponieważ przyczynia się do rozwoju grzybów oraz innych mikroorganizmów, które z natury niszczą komórki drewna przyczyniając się tym samym do jego nieodwracalnej destrukcji.

Szlifowanie jest podstawową i w zasadzie najczęściej stosowaną metodą obróbki wnętrz drewnianych domów, wykorzystywaną również w przypadku nowo wybudowanych domów z drewna. Skutecznie sprawdza się w przypadku usuwania ciemnych przebarwień na drewnie (rozwijające się kolonie grzybów) oraz zżółkniętego drewna szczególnie widocznego podczas zmiany aranżacji wnętrza (w zależności od stopnia ekspozycji na promieniowanie słoneczne drewno będzie miało różny kolor/barwę oraz odcień). Szlifowanie bardzo dobrze przygotowuje drewno do impregnacji i malowania.

Na naszym firmowym blogu znajdą Państwo również artykuły poświęcone w całości tematowi renowacji wnętrz domów z drewna oraz sugerowanych produktów do jego zabezpieczenia i dekoracji.

Jeśli zamierzasz odświeżyć drewniany dom, elewację, kościół czy karczmę, a nie wiesz jak to zrobić lub nie dysponujesz odpowiednim sprzętem, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź napisz do nas bezpośrednio poprzez arkusz kontaktowy na naszej stronie internetowej, a my udzielimy darmowej porady i zaproponujemy najlepszą możliwą opcję renowacji Twojego domu z drewna.

Oferujemy kompleksowe doradztwo w szerokorozumianym temacie renowacji drewnianych domów i elewacji- od oczyszczania po hydrodynamiczną impregnację i malowanie. Jeśli już teraz chcesz dowiedzieć się więcej o temacie renowacji drewnianych domów i elewacji zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga firmowego poświęconego w całości tematowi konserwacji domów z drewna, zarówno na zewnątrz, jak i w ich wnętrzu.

Przeprowadzamy kompleksową renowację drewnianych domów i elewacji dostosowaną bezpośrednio do Twoich potrzeb.

Chcesz sprawdzić skuteczność naszych usług oraz nasze doświadczenie? Bez dodatkowych kosztów przyjedziemy wykonać wstępną próbę oczyszczania i test naszego parku maszyn.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I POSTAW NA SPRAWDZONĄ EKIPĘ!

KMI Pro System- Twój Partner w renowacji domów drewnianych

Naszą specjalnością jest sodowanie, piaskowanie niskociśnieniowe, szlifowanie i mycie drewnianych domów, karczm, kościołów oraz wszystkich innych obiektów z drewna. Przeprowadzamy kompleksową renowację- od oczyszczania po impregnację i malowanie. Wykonujemy również renowacje drewnianych tarasów i stolarki okiennej. Specjaliści od renowacji drewna to my!

Jeśli zamierzasz przeprowadzić renowację domu z bali, drewnianej elewacji, tarasu czy jakiegokolwiek obiektu drewnianego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas, a my udzielimy profesjonalnej porady i przygotujemy darmową wycenę. Chcesz sprawdzić skuteczność naszych usług oraz nasze doświadczenie? Przyjedziemy wykonać próbę oczyszczania Twojego domu.

Wycena

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.
Do zapytania dołącz zdjęcia budynku z każdej jego strony.
Jeśli dysponujesz projektem domu, dołącz do zapytania rzuty elewacji z wymiarami.
Podaj lokalizację i zostaw swój numer telefonu w razie dodatkowych pytań.
Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak będziemy mogli.
Zapewniamy szybki termin realizacji!
Działamy na terenie całej Polski i Europy.