Wsparcie UE

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Nazwa operacji: KMI Soda System- ekologiczne i bezinwazyjne oczyszczanie powierzchni, w tym zabytków i towarzyszącej infrastruktury Główny cel operacji: otworzenie działalności gospodarczej, która zajmować się będzie szerokorozumianym oczyszczaniem powierzchni metodą obróbki strumieniowo-ściernej wodorowęglanem sodu tj. sodowanie. Planowane wyniki operacji: ugruntowanie silnej pozycji na rynku w branży oczyszczania powierzchni. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

PRZYWRÓC DAWNY BLASK BRUDNEJ KOSTCE

Renowacja kostki:
+ piaskowanie
+ impregnacja

  • kostki brukowej i granitowej
  • murów, ogrodzeń, schodów i chodników
  • kamiennych płyt
  • Wieloletni brud, zacieki czy przyklejone gumy do żucia znacząco pogarszają wygląd chodnika i placu.
  • Dostępna przez nas technologia pozwala oczyścić podłoże z kamienia ze wszystkich zanieczyszczeń, nawet tych wnikniętych głęboko w strukturę powierzchni. Piaskowanie w porównaniu do myjek wysokociśnieniowych nie uszkadza spoin kostki, której skruszenie i wypłukanie przyczynić się może do oderwania kostki od podłoża. Piaskowanie sprawdza się również w usuwaniu mchów i innych narośli z kostki.
  • Oczyścimy każdą kamienną powierzchnie, nawet tą najbardziej zabrudzoną. Realizujemy prace na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.
PRZYWRÓC DAWNY BLASK BRUDNEJ KOSTCE
PRZYWRÓC DAWNY BLASK BRUDNEJ KOSTCE
  • Przeprowadzamy kompleksową renowację kamiennego podłoża, łącznie z aplikacją preparatów hydrofobowych.
  • W przypadku obszarów miejskich dla zachowania bezpieczeństwa mieszkańców i użytkowników dróg usługi świadczymy również nocą.
  • Współpracujemy z konserwatorem zabytków.
PRZYWRÓC DAWNY BLASK BRUDNEJ KOSTCE

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU I PRZYWRÓC
DAWNY BLASK KOSTCE

Jeśli zamierzasz oczyścić kostkę granitową, chodnik czy jakąkolwiek kamienną powierzchnię, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas, a my udzielimy profesjonalnej porady i przygotujemy darmową wycenę. Chcesz sprawdzić skuteczność naszej usługi? Przyjedziemy wykonać próbę oczyszczania.

Wycena

Prześlij nam zapytanie wraz ze zdjęciem i lokalizacją.
Bezpłatną wycenę otrzymasz w ciągu 24h.
Zapewniamy szybki termin realizacji!
Działamy na terenie całej Polski i Europy.